ikizderegenclik | Forum..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ikizderegenclik | Forum..

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Temel FıkraLarı!!!

3 posters
YazarMesaj
Corpon_53
Yeni Üye
Yeni Üye
Corpon_53

İkizderegenclik : Temel FıkraLarı!!! 1-5710

Temel FıkraLarı!!! Empty
MesajKonu: Temel FıkraLarı!!!   Temel FıkraLarı!!! EmptyÇarş. Ocak 30, 2008 11:04 pm

Hangisi daha ünlü?

Bir Alman bir İngiliz ve bir Türk bir trenin aynı kompartımanında yolculuk ediyorlarmış bu sırada İngiliz sıcaktan bunaldığını söyleyip camı açmış ve içeriye bir sinek girmiş İngiliz cebinden kılıcını çıkarıp sineğe vurmuş ve sinek ortadan ikiye ayrılmış İngiliz övünerek cebinden kartını çıkarmış kartta İngiltere'nin en ünlü kılıç kullanan insanı yazıyormuş.
Alman'da aynı bahane ile camı açmış ve içeriye bir sinek daha girmiş Alman'da cebinden çıkardığı tabancası ile sineğe ateş etmiş sinek paramparça olmuş Alman'da övünerek cebinden kartını çıkarmış kartta Almanya'nın en ünlü silahşörü yazıyormuş.
Bizim Türk de camı açmış ve içeriye bir sinek daha girmiş bizimki cebinden bıçağını çıkardığı gibi sineğe vurmuş ama sineğe bir şey olmamış İngiliz ve Alman içlerinden gülerlerken bizimkide övünerek cebinden kartını çıkarmış kartta
Türkiye'nin en ünlü sünnetçisi yazıyormuş.

Falcı

Falcida temelin fadimenin sevmedigini söyler ve fadime eve gider sessiz bir sekilde oturuken temel gelir fadimeye sorar fadime ne oldu diye fadimede derki:
bugün falciya gittim 100 ytl verdim senin benim sevmedigimi söyledi der temelde sen o parayi bana veseydin ben onu sana zaten söylerdim demis

Temel'in İneği

Temelin bir gün ineği hastalanmış. aklına dursun gelmiş dursunun ineğide 2 hafta önce aynı

hastalıga yakalanmıştı.kahveye gidip dursunu bulmuş ve senin inek

hastalandığında ona ne içirmiştin demiş

dursun:
- "tuzruhu"

demiş

temel ineğine tuzruhunu içirmiş ve inek ölmüş gidip dursunu

bulmuş ve

- "hani tuzruhu içirmiştin benim inek öldü"

demiş

dursun:

- "zaten benimkide ölmüştü"

[b]Yeni celdum

Temel bir apartmanın beşinci atından düşer etrafına toplanan insanlar ne olduğunu sorarLar.

Temel:

- "pilmeyrum bende yeni celdum"
Misafir
Misafir
Anonymous

Temel FıkraLarı!!! Empty
MesajKonu: Geri: Temel FıkraLarı!!!   Temel FıkraLarı!!! EmptyÇarş. Ocak 30, 2008 11:52 pm

Güzel fıkralar oguz ilki süperdi..
Misafir
Misafir
Anonymous

Temel FıkraLarı!!! Empty
MesajKonu: Geri: Temel FıkraLarı!!!   Temel FıkraLarı!!! EmptyCuma Şub. 01, 2008 12:41 am

ilki gerçekten güzeldi zaten aklımada tek o kaldı
devamını bekliyoruz
AyCiBiN
PayLaşım Team
PayLaşım Team
AyCiBiN

MemLekeT : İkİzDeRe

Temel FıkraLarı!!! Empty
MesajKonu: Geri: Temel FıkraLarı!!!   Temel FıkraLarı!!! EmptyCuma Şub. 01, 2008 3:52 pm

baya komik nerden bulursunuz böyleşeyleri
Misafir
Misafir
Anonymous

Temel FıkraLarı!!! Empty
MesajKonu: Geri: Temel FıkraLarı!!!   Temel FıkraLarı!!! EmptyPtsi Şub. 04, 2008 2:38 am

Kardeş güzel fikralar ama İnternetten alıntı yapma Sn kenin bildilerini yaz:) ama güzeldiletr yani hakkını vermek lazımm
hamdi
Fenerbahçe
Fenerbahçe
hamdi

Erkek
MemLekeT : ikizdere

Temel FıkraLarı!!! Empty
MesajKonu: Geri: Temel FıkraLarı!!!   Temel FıkraLarı!!! EmptySalı Şub. 05, 2008 11:19 am

fıkralar güzeldi tşk paylaştığın ıçın

Temel FıkraLarı!!!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» TEMEL VE DURSUN