ikizderegenclik | Forum..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ikizderegenclik | Forum..

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Korkmaz ateş püskürdü!

YazarMesaj
Misafir
Misafir
Anonymous

Korkmaz ateş püskürdü! Empty
MesajKonu: Korkmaz ateş püskürdü!   Korkmaz ateş püskürdü! EmptyCuma Şub. 01, 2008 11:27 pm

Gençlerbirliği Kulübü'nün sözleşmesini tek taraflı feshettiği teknik direktör Bülent Korkmaz, "Kırmızı-siyahlı kulübü ve başkan İlhan Cavcav'ı, yetkisiz zannettiğim genel menajer Cem Onuk ve bazı yöneticilerin yönettiğini gördüm" dedi.
1.2.2008

Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) Ankara Şubesi’nde basın toplantısı düzenleyen Korkmaz, başkent ekibinde 127 gün görev yaptığını belirterek, "Son olarak 30 Ocak Çarşamba günü yönetici Enis Safi ile birlikte Cem Onuk’un odasına davet edildim. Benden görevimi bırakmamı istediler. Kendilerinin yetkili olmadığını ve kulübe gelişimde olduğu gibi yine başkanla görüşmek istediğimi söyledim. Başkanın hastanede olduğunu ve kalbine pil takıldığını bildirdiler, ama tek taraflı feshi gördüğümde onların yetkili olduğunu da anladım. Kulübü ve başkan Cavcav’ı yetkisiz zannettiğim Cem Onuk ve bazı yöneticilerin yönettiğini gördüm. Çünkü kendisi hastanede yatarken maaşlı çalışan elemanı benim işime son verebiliyor" diye konuştu.

İkinci yarının ilk maçında Gençlerbirliği OFTAŞ Spor ile karşılaştıktan sonra yöneticiler Enis Safi ve Kadir Aksoy, genel menajer Cem Onuk ile Gençlerbirliği OFTAŞ Spor Kulübü Menajeri Tamer Özbay’ın kendisini bir alışveriş merkezine davet ettiklerini ifade eden Korkmaz, şunları kaydetti: "Orada da görevi bırakmamı istediler. Ben de bırakmayacağımı söyledim. Takım olarak çıkış içindeydik. Daha önce devre arası kampında başkan İlhan Cavcav da bizi görevden alacağını ima etmişti. Ben kendi kurduğum takıma güvendiğimi her zaman vurguladım. Son olayda, ligde yaptığımız Bursaspor maçından sonra takıma 1 günlük izin verdim, ama kendim kulüpteydim. Beni bulamadıklarını söylüyorlar. Her şeyde takım ruhunu yakaladık, ama buna bir türlü yönetimi dahil edemedik. 20 yıl oynadığım takımda sorun yaşamamış biri olarak burada nasıl bir sorun çıkarabilirim? Beni en güzel şekilde karşılayanlar aynı şekilde göndermezlerse böyle gitmeyi tercih ederim."

Tazminatı ile ilgili soruları da yanıtlayan Korkmaz, "Benim derdim para değil. Sözleşmem 2,5 yıllık. Mayıs ayına kadar olan maaşımı hesaba yatırmışlar. Niye yatırdılar anlamadım. Notere gittik, federasyona kağıdı yolladık. Federasyonun nasıl bir tavır sergileyeceğini görmek istiyorum" dedi. Genç teknik adam, yerine Mesut Bakkal’ın getirilmesini anlayamadığını kaydederek, "Ben geçtiğimiz sezon Kayseri Erciyesspor’u küme düşerken terk etmedim. İstesem son 2 haftada görevi bırakıp gidebilirdim. Yerime gelen kişi geçtiğimiz sezonun son haftasında Antalyaspor maçından önce istifa edip gitmişti. Şimdi böylesine kritik bir maç öncesi kulübü bırakan bir kişiyle anlaşmaya varılmasını anlamış değilim. Görülüyor ki böyle teknik adamlar daha makbul" ifadelerini kullandı.
Rizeli_Genc
Fenerbahçe
Fenerbahçe
Rizeli_Genc

MemLekeT : yeyladan
İkizderegenclik : Korkmaz ateş püskürdü! 1-5710

Korkmaz ateş püskürdü! Empty
MesajKonu: Geri: Korkmaz ateş püskürdü!   Korkmaz ateş püskürdü! EmptyPtsi Şub. 04, 2008 10:23 am

ne oldu be korkamaz takımı iyiş yönetseydin de sözleşmen feshedilmeseydi da

Korkmaz ateş püskürdü!
1 sayfadaki 1 sayfası