ikizderegenclik | Forum..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ikizderegenclik | Forum..

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

işte fenerbahçeeeeeeeeeeee olee olee olee

3 posters
YazarMesaj
Rizeli_Genc
Fenerbahçe
Fenerbahçe
Rizeli_Genc

MemLekeT : yeyladan
İkizderegenclik : işte fenerbahçeeeeeeeeeeee olee olee olee 1-5710

işte fenerbahçeeeeeeeeeeee olee olee olee Empty
MesajKonu: işte fenerbahçeeeeeeeeeeee olee olee olee   işte fenerbahçeeeeeeeeeeee olee olee olee EmptyÇarş. Mart 05, 2008 8:20 am

nasıl dağıttık sevillayı sevillya yener diyenler bir kere daha sustu bakalım daha ne kadar konuşacaklar bizler inandıkmı onlarda inanıyo ve sonuşda başarıyoruzzz işte fenerbahçe nin gerçek gücünün yavaş yavaş avrupanındevlerine yansıtmaya başladı şampiyonlar liginde 8 dev takımın arasına girdikk...hadi hayırlısı .
AyCiBiN
PayLaşım Team
PayLaşım Team
AyCiBiN

MemLekeT : İkİzDeRe

MesajKonu: Geri: işte fenerbahçeeeeeeeeeeee olee olee olee   işte fenerbahçeeeeeeeeeeee olee olee olee EmptyÇarş. Mart 05, 2008 9:06 pm

Fener BAHÇE dün harika oynadı .. İlk dakikalarda yediğimiz gollerle soğuk duş aldık ama sonunda toparlanıp maçı kazandık böyle oynarsak daha da basarılı oluruz
SERKAN
AsilkaN - 53
 AsilkaN - 53

Erkek

MesajKonu: Geri: işte fenerbahçeeeeeeeeeeee olee olee olee   işte fenerbahçeeeeeeeeeeee olee olee olee EmptyÇarş. Mart 05, 2008 11:25 pm

İnş. yarı finalede cıkarız da dahada kanıtlarız kendımızı.. sevilla macı cok super geçti.. herkesin izlemesi uygun bulunmaz kalpten gidebilirsiniz Very Happy
Rizeli_Genc
Fenerbahçe
Fenerbahçe
Rizeli_Genc

MesajKonu: Geri: işte fenerbahçeeeeeeeeeeee olee olee olee   işte fenerbahçeeeeeeeeeeee olee olee olee EmptyPerş. Mart 06, 2008 8:39 am

aynen öyle seko ben yaşlı biri olsaydım ben kesin gitmiştim öyle heyacanlandımkii aaaaa olamaz böyle bişeyy
SERKAN
AsilkaN - 53
 AsilkaN - 53

Erkek

MesajKonu: Geri: işte fenerbahçeeeeeeeeeeee olee olee olee   işte fenerbahçeeeeeeeeeeee olee olee olee EmptyPerş. Mart 06, 2008 4:20 pm

Haha Very Happy yürek dayanmazdı gerçektende..
AyCiBiN
PayLaşım Team
PayLaşım Team
AyCiBiN

MesajKonu: Geri: işte fenerbahçeeeeeeeeeeee olee olee olee   işte fenerbahçeeeeeeeeeeee olee olee olee EmptyPerş. Mart 06, 2008 7:04 pm

EWet ya SÜper maçtı .. UEFa başkanı platini bile hayran kaldı
Rizeli_Genc
Fenerbahçe
Fenerbahçe
Rizeli_Genc

MesajKonu: Geri: işte fenerbahçeeeeeeeeeeee olee olee olee   işte fenerbahçeeeeeeeeeeee olee olee olee EmptyPaz Mart 09, 2008 10:19 am

bide hayran kalmasın op maça kim hayran kalmaz belki galatasaraylılar kalmaz onlarda çekmedikleri içindir belkide ama bazı galatasaraylılar sevindi
mesela bizim evin altındaki yasin varya kahveci attı havai fişekk
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: işte fenerbahçeeeeeeeeeeee olee olee olee   işte fenerbahçeeeeeeeeeeee olee olee olee EmptyPtsi Mart 10, 2008 12:10 am

yaa abi tabi atacak avrupada sadece takım halinde değil ülke halinde oynuyo sonuçta ülkemizi temsil ediyo ben bile sevindim yani ama normalde hiç sevmem avrupada yüzümüzü güldüren tek takım o zaten
AyCiBiN
PayLaşım Team
PayLaşım Team
AyCiBiN

MesajKonu: Geri: işte fenerbahçeeeeeeeeeeee olee olee olee   işte fenerbahçeeeeeeeeeeee olee olee olee EmptyPtsi Mart 10, 2008 5:36 pm

sen sevindin de sevinmeyen lerde var kendilerine yediremiyorlar
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: işte fenerbahçeeeeeeeeeeee olee olee olee   işte fenerbahçeeeeeeeeeeee olee olee olee EmptyPerş. Mart 13, 2008 1:15 am

işte onlar ne yaptığını bilmeyen yada şaka yapmaya çalışan şaşkın insanlar işte:D:D
Rizeli_Genc
Fenerbahçe
Fenerbahçe
Rizeli_Genc

MesajKonu: Geri: işte fenerbahçeeeeeeeeeeee olee olee olee   işte fenerbahçeeeeeeeeeeee olee olee olee EmptyPerş. Mart 20, 2008 8:22 am

ne şakası ali ya ok bazı galatasaraylılar var tutar ama bazı galatasarlılar var admı gıcık eder ama doğrusunu söylemek gerekirse ben avrupada galatasaray ı tutmam beşiktaş ve trabzon u tutarım ama onu tutmam sevmiyortum kardeşim zorlamıııı .... ama bayern leverkusen maçında tutmuştum onada 5-1 yenildiler...ne yapim ben şimdii demekki benim tutmam uğur götürmüyoo..

işte fenerbahçeeeeeeeeeeee olee olee olee
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-